Przebieg wesela z zespołem Maestral

U progu lokalu Para Młoda witana jest przez zespół utworem instrumentalnym granym przez saxofonistę,a także, tak jak nakazuje staropolski obyczaj- chlebem i solą przez rodziców.

Po uroczystym powitaniu Nowożeńców, wszyscy goście zostają zaproszeni do stworzenia koła, a Para Młoda zostaje poproszona o wejście do jego środka. W tym czasie obsługa lokalu częstuje Parę Młodą, oraz wszystkich obecnych szampanem, po czym wodzirej zespołu , oficjalnie wita wszystkich gości w imieniu Pary Młodej, zaprasza do wzniesienia pierwszego, toastu za zdrowie i pomyślność Nowożeńców oraz do odśpiewania „Sto lat”.Po toaście wszyscy goście zostają zaproszeni do stołów na pierwszy posiłek.

Po pierwszym posiłku zaczyna się bal, który tradycyjnie otwiera Para Młoda natomiast wszyscy goście, tworzą koło w którym Młodzi zatańczą pierwszy taniec.

Po pierwszym tańcu goście są zapraszani do wspólnej zabawy „do białego rana”. W trakcie zespół prowadzi różne zabawy taneczne dla gości, oraz jest w pełnym kontakcie z obsługą , gdyż to Oni przewidują różne atrakcje kulinarne.

Przed oczepinami na salę balową wjeżdża tort weselny na którym Para Młoda wykonuje pierwsze wspólne cięcie.Pierwszym kawałkiem słodkości częstują siebie nawzajem, a następnie rodziców i wszystkich gości.

Oczepiny - Tradycyjnie zaczynamy o godzinie 24:00.

Wszystkie Panie bez wzgledu na stan cywilny tańczą w kółeczku w rytm muzyki, natomiast Panna Młoda w tym czasie pozbywa się swojego atrybutu (welon, bukiet, podwiązka). To samo tyczy się również mężczyzn podczas gdy, Pan Młody pozbywa się swojego rekwizytu rzucając za siebie (muchę, musznik, lub krawat). 

Zabawa może być przeplatana przeróżnymi konkursami - dysponujemy wieloma ciekawymi pomysłami, które wcześniej konsultujemy z Parą Młodą.

Podziękowanie dla Rodziców - najczęściej w rytm pięknego utworu. Młoda Para dziękuje Rodzicom za trud włożony w Ich wychowanie wręczając bukiety kwiatów bądz słodkie upminki.  

Warto przed weselem omówić wszystkie szczegóły wraz z zabawami z managerem zespołu.

Życzymy miłej współpracy z Nami - przebieg uroczystości dopasowujemy zgodnie z potrzebami Klientów.